Dáváme příležitost absolventům!

Příběhy zaměstnanců

Anna Wittbergerová Luxor

Na této práci je skvělé, že máte vždy přehled o knižních novinkách a máte k nim snadný přístup. Knížky mám odjakživa ráda, takže možnost dlouhodobé brigády v LUXORu při studiu na vysoké škole byla skvělou příležitostí. Navíc jsem po ukončení studií mohla přejít na hlavní pracovní poměr.

Nyní pracuji na jedné z našich menších prodejen. S nedávným povýšením mi přibyla větší zodpovědnost a s ní i další zajímavá práce. Líbí se mi, že mám nyní ještě více možností, jak ovlivnit výsledky naší již tak úspěšné pobočky. Díky tomu vím, že má práce má smysl. Baví mne starat se o to, aby na prodejně bylo vše, jak má být, vymýšlet vhodné uspořádání zboží nebo jednat s dodavateli.  Mám radost, že umíme zákazníkům poskytnout perfektní služby.

 

 

 

„Pokud chcete práci, která má smysl, staňte se součástí LUXORu!“

Napište nám a pusťte se s námi do práce

Typ úvazku HPPBrigádaExterněZkrácený úvazek
Vložte svůj životopis (max 5 MB)

Souhlasím s užitím osobních údajů pro interní náborové procesy společností LUXOR (NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, Neoluxor books, a.s., IČ: 24259802, NEOPALLADIUM, s.r.o., IČ: 27186679 se sídlem Na Poříčí 1067/25, 110 00 Praha 1). Vaše osobní údaje zpracováváme pro účely vyhodnocení výběrového řízení a komunikaci s Vámi. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů. Vaše souhlasy jsou dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat.