Junior finanční analytik

Praha, Specialista

Neoluxor je součástní knižního holdingu EUROMEDIA Group, a.s. patřící mezi největší firmy působící na knižním trhu v České republice. Do portofilia EUROMEDIA Group patří vlastní nakladatelské značky Kalibr, Ikar, Odeon, Universum, YOLI, Esence, Pragma, Laser, Brána, Listen a Pikola i knižní e-shop www.booktook.cz. Stále rosteme, a proto hledáme nové kolegy do našeho týmu.

Přidejte se k nám!

Pracovní náplň

  • Zpracování podkladů pro měsíční a roční účetní závěrky, analýza odchylek
  • Vyhodnocení klíčových ukazatelů (KPI)
  • Příprava podkladů pro finanční plán (P&L, Bilance, Cash flow)
  • Samostatné zpracování vybraných oblastí controllingové agendy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Základní orientaci v účetní problematice
  • Pokročilá znalost MS Excel (zpracování dat, kontingenční tabulky)
  • Znalost MS Access vítána
  • Analytické myšlení
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Flexibilitu a ochotu učit se
  • Znalost anglického jazyka vítána

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní a prosperující společností
  • Prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj
  • Kreativní a zodpovědnou práci
  • Motivující finanční ohodnocení závislé na zkušenostech uchazeče
  • Firemní benefity

Místo pracoviště: Nádražní 896/30, Praha 5 – Smíchov

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Nástup: možný ihned nebo dohodou.

Napište nám a pusťte se s námi do práce

Vložte svůj životopis (max 5 MB)

Souhlasím s užitím osobních údajů pro interní náborové procesy společností LUXOR (NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, Neoluxor books, a.s., IČ: 24259802, NEOPALLADIUM, s.r.o., IČ: 27186679 se sídlem Na Poříčí 1067/25, 110 00 Praha 1). Vaše osobní údaje zpracováváme pro účely vyhodnocení výběrového řízení a komunikaci s Vámi. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů. Vaše souhlasy jsou dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat.

Anna Wittbergerová Luxor

Dáváme příležitost absolventům!

Na této práci je skvělé, že máte vždy přehled o knižních novinkách a máte k nim snadný přístup. Knížky mám odjakživa ráda, takže možnost dlouhodobé brigády v LUXORu při studiu na vysoké škole byla skvělou příležitostí. Navíc jsem po ukončení studií mohla přejít na hlavní pracovní poměr. Nyní pracuji na jedné z našich menších prodejen. S...
Veronika procházková LUXOR

„Nejsem kariérní typ, i tak mám práci, která mne naplňuje.“

Když jsem se po škole hlásila na brigádu do LUXORu, plánovala jsem zůstat jen pár měsíců. Práce v LUXORu mě ale chytla za srdce, a proto, když přišla nabídka plného úvazku, nebylo o čem přemýšlet. Každý den je pestrý nejen díky zákazníkům a novým knižním nabídkám, ale i díky nejrůznějším akcím, na nichž se také jako prodejce podílím. Knížky...