„Nejsem kariérní typ, i tak mám práci, která mne naplňuje.“

Příběhy zaměstnanců

Veronika procházková LUXOR

Když jsem se po škole hlásila na brigádu do LUXORu, plánovala jsem zůstat jen pár měsíců. Práce v LUXORu mě ale chytla za srdce, a proto, když přišla nabídka plného úvazku, nebylo o čem přemýšlet.

Každý den je pestrý nejen díky zákazníkům a novým knižním nabídkám, ale i díky nejrůznějším akcím, na nichž se také jako prodejce podílím. Knížky miluji a pomáhat zákazníkům s jejich výběrem mě bavilo tehdy a baví mě to i teď. I proto jsem ráda, že mohu setrvat na pozici prodejního specialisty a být s nimi v kontaktu co nejvíce.

A proč jsem v LUXORu tak dlouho? Knížky miluji a být jimi obklopena je pro mne to nej.  Jsem součástí skvělé party lidí a vím, že mou práci nadřízení ocení.  Tak proč bych měnila, když dělám to, co mě baví?

 

Pokud si ceníš jistoty a stability jako já, zkus práci v LUXORu!“

Napište nám a pusťte se s námi do práce

Typ úvazku HPPBrigádaExterněZkrácený úvazek
Vložte svůj životopis (max 5 MB)

Souhlasím s užitím osobních údajů pro interní náborové procesy společností LUXOR (NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, Neoluxor books, a.s., IČ: 24259802, NEOPALLADIUM, s.r.o., IČ: 27186679 se sídlem Na Poříčí 1067/25, 110 00 Praha 1). Vaše osobní údaje zpracováváme pro účely vyhodnocení výběrového řízení a komunikaci s Vámi. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů. Vaše souhlasy jsou dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat.