Přidejte se k našemu týmu na Chodově!

Nezařazené, Praha, Prodavač

Milujete knihy a představa práce v obchodě se vám líbí? Bavilo by vás radit zákazníkům s výběrem knih a dalšího zboží v naší prodejně? Pak pro vás máme práci! Naše pobočka v Centru Chodov hledá kolegy.

Co Vás čeká na pozici prodejce v LUXORU?

  • péče o zákazníky – poradenství a prodej
  • obsluha zákazníků na pokladně
  • vybalování a doplňování zboží
  • péče o vzhled prodejny
  • aranžování zboží na prodejně a ve výloze

Co od vás očekáváme?

  • ochotu komunikovat zákazníky
  • úsměv na tváři a milý přístup k zákazníkům
  • loajalitu a zodpovědné jednání
  • zájem o literaturu
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme vám:

  • práci v příjemném prostředí na HPP
  • ranní a odpolední směny
  • kariérní růst
  • zaměstnaneckou slevu na veškerý sortiment
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • multisport kartu
  • nástup ideálně ihned, ale na šikovného kolegu/kolegyni si i počkáme 🙂

Těšíme se na vaše životopisy a motivační dopisy!

Napište nám a pusťte se s námi do práce

Vložte svůj životopis (max 5 MB)

Souhlasím s užitím osobních údajů pro interní náborové procesy společností LUXOR (NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, Neoluxor books, a.s., IČ: 24259802, NEOPALLADIUM, s.r.o., IČ: 27186679 se sídlem Na Poříčí 1067/25, 110 00 Praha 1). Vaše osobní údaje zpracováváme pro účely vyhodnocení výběrového řízení a komunikaci s Vámi. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů. Vaše souhlasy jsou dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat.

Anna Wittbergerová Luxor

Dáváme příležitost absolventům!

Na této práci je skvělé, že máte vždy přehled o knižních novinkách a máte k nim snadný přístup. Knížky mám odjakživa ráda, takže možnost dlouhodobé brigády v LUXORu při studiu na vysoké škole byla skvělou příležitostí. Navíc jsem po ukončení studií mohla přejít na hlavní pracovní poměr. Nyní pracuji na jedné z našich menších prodejen. S...
Veronika procházková LUXOR

„Nejsem kariérní typ, i tak mám práci, která mne naplňuje.“

Když jsem se po škole hlásila na brigádu do LUXORu, plánovala jsem zůstat jen pár měsíců. Práce v LUXORu mě ale chytla za srdce, a proto, když přišla nabídka plného úvazku, nebylo o čem přemýšlet. Každý den je pestrý nejen díky zákazníkům a novým knižním nabídkám, ale i díky nejrůznějším akcím, na nichž se také jako prodejce podílím. Knížky...