Specialista prodeje – pražské pobočky

Nezařazené, Praha, Prodavač, Specialista

Baví vás obchod? Máte rádi úspěch? Pro naše top pobočky hledáme nové kolegy. Přidejte se do našeho týmu v prodejnách na Hlavním nádraží,  v OC Smíchov nebo Palladium a pomozte jim udržet se na špici mezi nejlepšími prodejnami Luxoru.

Náplň práce

  • Aktivní prodej
  • Poradenství našim zákazníkům
  • Práce s pokladnou
  • Péče o vzhled prodejny, aranžování zboží

Co očekáváme od ideálního kandidáta:

  • Máte zkušenosti s prodejem (obor není důležitý)
  • Prodej pro vás prostě baví
  • Zákazník je pro vás důležitý
  • Proaktivní přístup k zákazníkovi
  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Spolehlivost
  • Zájem o literaturu

Co nabízíme naším zaměstnancům:

  • Snadný přístup ke knihám
  • Zázemí velké stabilní firmy
  • Fixní složku mzdy, provize a bonusy
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč
  • Multi-sport karta
  • Široké možnosti kariérního růstu
  • Smlouva na HPP
  • Ranní a odpolední směny
  • Zaškolení a skvělý tým

Těšíme se na vaši reakci!

Napište nám a pusťte se s námi do práce

Vložte svůj životopis (max 5 MB)

Souhlasím s užitím osobních údajů pro interní náborové procesy společností LUXOR (NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, Neoluxor books, a.s., IČ: 24259802, NEOPALLADIUM, s.r.o., IČ: 27186679 se sídlem Na Poříčí 1067/25, 110 00 Praha 1). Vaše osobní údaje zpracováváme pro účely vyhodnocení výběrového řízení a komunikaci s Vámi. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů. Vaše souhlasy jsou dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat.

Anna Wittbergerová Luxor

Dáváme příležitost absolventům!

Na této práci je skvělé, že máte vždy přehled o knižních novinkách a máte k nim snadný přístup. Knížky mám odjakživa ráda, takže možnost dlouhodobé brigády v LUXORu při studiu na vysoké škole byla skvělou příležitostí. Navíc jsem po ukončení studií mohla přejít na hlavní pracovní poměr. Nyní pracuji na jedné z našich menších prodejen. S...
Veronika procházková LUXOR

„Nejsem kariérní typ, i tak mám práci, která mne naplňuje.“

Když jsem se po škole hlásila na brigádu do LUXORu, plánovala jsem zůstat jen pár měsíců. Práce v LUXORu mě ale chytla za srdce, a proto, když přišla nabídka plného úvazku, nebylo o čem přemýšlet. Každý den je pestrý nejen díky zákazníkům a novým knižním nabídkám, ale i díky nejrůznějším akcím, na nichž se také jako prodejce podílím. Knížky...