„V LUXORu jsem se naučil zodpovědnosti a kariérně jsem vyspěl až k manažerskému postu:“

Příběhy zaměstnanců

Ivan Mička Luxor

V roce 2014 jsem hledal změnu. Bavila mne práce se zákazníky, ale nebyl jsem spokojený se svou tehdejší prací. Knihy miluji a čtu celý život, takže když jsem objevil inzerát na pozici prodejce v knihkupectví LUXOR, přihlásil jsem se do výběrového řízení a uspěl.

Moje kariérní cesta v LUXORu začala na největší prodejně, Palác knih na Václavském náměstí. Postupem času jsem získával více zkušeností i pravomocí a postoupil jsem na pozici prodejního specialisty, později vedoucího směny a od letošního roku jsem vedoucím jedné za našich prodejen v obchodním centru. Prodejny LUXORu jsou podle mne bezkonkurenčně nejpříjemnější a to díky skvělému týmu lidí a nádhernému prostředí.

Také v LUXORu, stejně jako kdekoliv jinde, je co zlepšovat. Já bych ale neměnil a raději se na změnách budu podílet.

 

 

Chceš-li kariérně růst, pojď k nám do LUXORu, tady máš šanci!

Napište nám a pusťte se s námi do práce

Typ úvazku HPPBrigádaExterněZkrácený úvazek
Vložte svůj životopis (max 5 MB)

Souhlasím s užitím osobních údajů pro interní náborové procesy společností LUXOR (NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, Neoluxor books, a.s., IČ: 24259802, NEOPALLADIUM, s.r.o., IČ: 27186679 se sídlem Na Poříčí 1067/25, 110 00 Praha 1). Vaše osobní údaje zpracováváme pro účely vyhodnocení výběrového řízení a komunikaci s Vámi. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů. Vaše souhlasy jsou dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat.