Volné pozice v knihkupectví LUXOR

Právě hledáme vhodné uchazeče na následující pozice.

Brigáda v Ostravě

 

Pro naše knihkupectví v ostravském knihkupectví UXOR hledáme brigádníka pro dlouhodobou spolupráci. Přidejte se k našemu pohodovému týmu. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Koho hledáme:

  • Spolehlivého člověka,...

Brigáda v Olomouci

 

Pro naše knihkupectví v OC Galerii Moritz v Olomouci hledáme brigádníka pro dlouhodobou spolupráci. Přidejte se k našemu pohodovému týmu. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Koho...

Brigádník v Brně

 

Nabízíme skvělou brigádu pro studenty VŠ nebo kohokoli, kdo si chce přivydělat. Užijte si práci ve skvělém kolektivu v příjemném a inspirujícím pracovním prostředí prodejny Neoluxor Starobrněnská.

Koho hledáme:

...
Page 1 of 2

Napište nám a pusťte se s námi do práce

Typ úvazku HPPBrigádaExterněZkrácený úvazek
Vložte svůj životopis (max 5 MB)

Souhlasím s užitím osobních údajů pro interní náborové procesy společností LUXOR (NEOLUXOR, s.r.o., IČ: 62577620, Neoluxor books, a.s., IČ: 24259802, NEOPALLADIUM, s.r.o., IČ: 27186679 se sídlem Na Poříčí 1067/25, 110 00 Praha 1). Vaše osobní údaje zpracováváme pro účely vyhodnocení výběrového řízení a komunikaci s Vámi. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů. Vaše souhlasy jsou dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat.