Projektový koordinátor – poloviční úvazek

Nezařazené, Praha, Volné pracovní pozice

EUROMEDIA je největší hráč na knižním trhu v Česku. Mezi naše holdingové značky patří například LUXOR, Knižní klub, Ikar, Pikola nebo BookTook.cz. Stále rosteme a do našeho portfolia přidáváme další nové. Přidejte se k nám!

Koho hledáme

Hledáme šikovného studenta/studentku, nebo rodiče na rodičovské dovolené, pro koordinování procesu prioritizace a řízení požadavků v naší firmě. Pokud jsi časově flexibilní a chceš získat osobní zkušenosti s projektovým řízením a zjistit, jak fungují procesy schvalování požadavků ve velké firmě, pak hledáme právě tebe.

Náplň práce:

· Především práce v systému Jira Software

· Spolupracovat s vlastníky aplikací, zadavateli požadavků a s osobami, které jsou procesně, projektově,

produktový tým

· Kontrola správného a úplného zadání požadavku v JIRA SW

· Příprava podkladů pro různé prioritizační a schvalovací schůzky

· Účast na prioritizačních schůzkách, někdy bude stačit online, někdy bude dobré být osobně

· Posouvání schválených požadavků a předávání informací vlastníkům požadavků

· Udržování přehledu o projektech

Co by jsi měl/a zvládat:

· Flexibilní

· Pracovitý

· Rád/a se učíš nové věci

· Znalost projektového řízení výhodou

· Znalost systému JIRA výhodou, ale neboj, pokud tento systém zatím neznáš, na vše tě vyškolíme.

CO PRO VÁS MÁME MY:

  • Možnost být v týmu nadšených expertů
  • Možnost částečně pracovat z domova (home office)
  • Možnost pracovat na poloviční úvazek (20 hodin týdně), nebo jako OSVČ
  • Práce ve stabilní společnosti

    Typ úvazku HPPBrigádaExterněZkrácený úvazek
    Vložte svůj životopis (max 5 MB)

    „Těší mě, že jsem součástí dynamické společnosti, která poskytuje zákazníkům perfektní servis.“

      S Luxorem jsem již třináct let a stále mne baví. Nastoupila jsem v nejnáročnějším období celého roku, před Vánoci. A rovnou na největší pobočku, do Paláce knih Luxor na Václavském náměstí. Byl to trochu křest ohněm, ale práce s knihami mne okamžitě pohltila. Postupně jsem se vypracovala z pozice prodavačky na vedoucí směny. Přibyla mi...

    „V LUXORu jsem se naučil zodpovědnosti a kariérně jsem vyspěl až k manažerskému postu:“

      V roce 2014 jsem hledal změnu. Bavila mne práce se zákazníky, ale nebyl jsem spokojený se svou tehdejší prací. Knihy miluji a čtu celý život, takže když jsem objevil inzerát na pozici prodejce v knihkupectví LUXOR, přihlásil jsem se do výběrového řízení a uspěl. Moje kariérní cesta v LUXORu začala na největší prodejně, Palác knih na...