„Těší mě, že jsem součástí dynamické společnosti, která poskytuje zákazníkům perfektní servis.“

Příběhy zaměstnanců

S Luxorem jsem již třináct let a stále mne baví. Nastoupila jsem v nejnáročnějším období celého roku, před Vánoci. A rovnou na největší pobočku, do Paláce knih Luxor na Václavském náměstí. Byl to trochu křest ohněm, ale práce s knihami mne okamžitě pohltila.

Postupně jsem se vypracovala z pozice prodavačky na vedoucí směny. Přibyla mi zodpovědnost i pravomoci. Zpětně vidím, že to byla skvělá zkušenost, která mi dala základ pro budoucí vedoucí pozice. Později jsem dostala příležitost sbírat zkušenosti i na jiných pobočkách.

Ještě před nedávnem bych řekla, že jsem se nejlépe cítila na pozici směnové vedoucí, ale nyní jasně vede pozice vedoucí prodejny. Jako vedoucí mám zodpovědnost za svůj tým i výsledky naší pobočky. Práce je to manažersky náročná, ale vidíte za ní výsledky. Mám velkou radost, když náš tým dobře funguje a zákazníci odchází spokojeni.

Na Luxoru se mi líbí, jak je dynamický. Hlavně v posledních letech došlo k celé řadě změn, které velmi vítám. Zákazníkům máme vždy co nabídnout a naše marketingové akce jsou skutečně pestré. Luxor, to je cesta vpřed!

Chcete za svou prací vidět výsledky a nebojíte se zodpovědnosti? V Luxoru si budeme rozumět!

Napište nám a pusťte se s námi do práce

    Typ úvazku HPPBrigádaExterněZkrácený úvazek
    Vložte svůj životopis (max 5 MB)