EUROMEDIA je největší hráč na knižním trhu v Česku. Mezi naše holdingové značky patří například LUXOR, Knižní klub, Ikar, Pikola nebo BookTook.cz. Stále rosteme a do našeho portfolia přidáváme další nové. Přidejte se k nám!

Koho hledáme

Hledáme šikovného testera/testerku pro testování našich eShopů a interních aplikací. Vaším úkolem bude ve spolupráci s vývojovým týmem a vlastníky aplikací připravit testovací scénáře nových dodávek a udržovat aktuální sadu regresních testů. Ve chvíli, kdy se na testovacím prostředí objeví nová dodávka, tak ji otestovat a stejně tak po releasu na produkci.

Náplň práce:

· Spolupracovat s vlastníky aplikací

· Psát si testovací scénáře pro chystané změny

· Testovat jednotlivé dodávky z pohledu UAT (Uživatelské Akceptační Testy) + regresní testy

· Zodpovědnost za správné fungování nasazovaných funkcionalit

· AT (Akceptační testing) u velkých projektů

· Logování chyb a řešení jejich oprav, retestování

· Vyhodnocování výsledků testů a jejich reportování

· Budete pracovat převážně v systému JIRA (zadávání testovacích scénářů, logování chyb, atd.)

Koho hledáme:

· Šikovného testera/testerku, který má již nějaké zkušenosti s testováním interních aplikací

· Který dokáže připravit podklady pro vývojáře, které jim usnadní identifikaci příčiny chyby

· Člověka, který dokáže o nalezených chybách komunikovat jak s vývojářem, tak se zadavateli z byznysu

· Hledáme člověka, který bude schopný pracovat samostatně, je pečlivý, zodpovědný a orientuje se na cíl.

CO PRO VÁS MÁME MY:

  • Možnost být v týmu nadšených expertů a spolupodílet se na velkých projektech.
  • Možnost částečně pracovat z domova (home office)
  • Možnost pracovat na HPP nebo jako OSVČ
  • Práce ve stabilní společnosti

      Typ úvazku HPPBrigádaExterněZkrácený úvazek
      Vložte svůj životopis (max 5 MB)

      „Těší mě, že jsem součástí dynamické společnosti, která poskytuje zákazníkům perfektní servis.“

        S Luxorem jsem již třináct let a stále mne baví. Nastoupila jsem v nejnáročnějším období celého roku, před Vánoci. A rovnou na největší pobočku, do Paláce knih Luxor na Václavském náměstí. Byl to trochu křest ohněm, ale práce s knihami mne okamžitě pohltila. Postupně jsem se vypracovala z pozice prodavačky na vedoucí směny. Přibyla mi...

      „V LUXORu jsem se naučil zodpovědnosti a kariérně jsem vyspěl až k manažerskému postu:“

        V roce 2014 jsem hledal změnu. Bavila mne práce se zákazníky, ale nebyl jsem spokojený se svou tehdejší prací. Knihy miluji a čtu celý život, takže když jsem objevil inzerát na pozici prodejce v knihkupectví LUXOR, přihlásil jsem se do výběrového řízení a uspěl. Moje kariérní cesta v LUXORu začala na největší prodejně, Palác knih na...